امروز من چگونه گذشت؟

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

لازمه که برم پیاده روی. اووووو چند شبه نرفتم و اوضاع خطری شده. فعلن

صبحانه عسل و کره خوردم. هوا خیلی سرد بود لذا  شال و کلاه و هدبند کردم تا برم داروخانه تا قرص های فشار و چربی و.. گلاره رو بگیرم. یکی از داروها مدل وطنی و خارجکی داشتیم. دکتر داروخانه گفت اگه میخوای مادرت 20 سال دیگه هم زنده بمونه این مدل خارجکی رو بگیر که قیمتش هم چند برابر بود. قیمت برام مهم نبود منتها چون خواهرم بیشتر در جریان قرص های گلاره بود براش تماس گرفتم و  گفتش اون دارو الان اصلن نیاز نیست و فقط برا بعده آنژیو هست  به مدت سه ماه. واقع قضیه ناراحت شدم وقتی دکتر در مورد مرگه.. گلاره نقطه ضعفه منه. اومدم  خونه و کتاب"مرداب روح" اثر جیمز هولیس رو مرور کردم. کتاب خوبیه و کلن برا رنج های  نامفهوم نظیر دلبستگی(نه وابستگی) شدید به یکی ازنزدیکان و  فوت همسر و..  چند نمونه رو ذکر کرده و راهکار داده. کتاب مذکور رو به عنوان یه سرم( نه سوزن و سرنگ) تجویز میکنم برا همه ی  شما ها که میدونم هر کی یه گیر و گوری داره تو این دنیای وانفسا. جیمز  هولیس رو اصلن نمیدونم دکتره یا مث افرادی نظیر آنتونی رابینز که  تا 30 سالگی داشت ول میگشت و بعد یهو یه نیروی عظیمی از عمق وجودش صداش کرد که برخیز و برو هزاران کتاب روانشناسی بخون و رو شانه های  ابرغول های روانشناسی و روانکاوی جولان بده و چند تا کتاب انگیزشی و رقت انگیز بنویس و  تحویل مردم   امریکای هزار ملت بده و بعد بیاد تو ایران به چاپ چهلم برسه ووو. ولی میدونم متاثر از پروفسور یونگ هست(یونگیان) و از مردابش خوشم اومد و  به نوعی تفسیر جملاتی از یونگ هست. من  وقتی میخوام کتاب روانشناسی جدید بخونم معمولا اول روزمه ی نویسنده رو میبینم . اگه مثلن دکترای  عصب شناسی هاروارد باشه حتما میخونم و یه دلیل میشه برام که کتاب مذکور، بازاری و رقت انگیز نیست. فرنگ برعکسه ایرانه. اینجا هر کی مدرک داره یعنی سواد نداره ولی اونجا هر کی مدرک داره سواد داره.

ناهار چی بود؟ سبزی پلو با گوشت گوسفند؟ گوساله؟ گاو؟ گاومیش؟ بوفالو؟ یکی بود دیگه.. دیشبی عروسی اقوام بود و من نرفتم(فریبا نبود) و  صاحب عروسی برام فرستاد و من چون شام خورده بودم گذاشتم یخچال و گلاره هم.. این حرکات خیلی خوبه و من می پسندم کلن فامیلای مادری تو خوردن کم نمیذارن و هوای همدیگه رو دارن. منم مث شمر ذی الجوشن شکم پررررست و استقبال میکنم از این حرکات. تا حالا منو شمر سه تا اشتراک داریم.1- شکم پرستی(ولی شکم ندارم من) 2-پایبند به احکام و رساله(من نذر کردم 14 بار برم حج عمره به نیت 14 معصوم)3- نماز هم میخونم مث شمر

بعده ناهار " رقص در غبار" اصغر آقای فرهادی رو دیدم. تولید سال 81 بود و تماشای فیلم های ایشون نیاز به سفارش من که نداره. موضوع فیلم رقصیدن در غبار احساس گناه و خدا و آق والدین و  حرف و حدیث مردم بود. به نظرم  بک گراندش همون بک گراند سپریشن اسکار گرفته اش بود.

ببخشید تا همین جا رو قبول کنید برا این پست. خیلی خسته ام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: fdmusicir@